+48 604 635 508 , 513 900 417 biuro@dryf.elk.pl Straduny k/Ełku, ul. Szkolna 1
Spływy kajakowe: Jednodniowe / Dwudniowe / Trzydniowe / Czterodniowe / Pięciodniowe / Sześciodniowe

Spływy trzydniowe

1 dzień

 

Zbiórka w Stradunach w siedzibie wypożyczalni DRYF o godz. 10:00. Przejazd busem do miejscowości Jelonek. Wodowanie kajaków i spływ rzeką Łaźną Strugą przez miejscowości Wronki, Kije do Połomu, nocleg za mostem 50m po prawej stronie, miejsce na namioty, miejsce na ognisko, Toy Toy, wiata, teren wypożyczalni DRYF (możliwość noclegu w Schronisku Młodzieżowym, WC i prysznic po uzgodnieniu z właścicielką).

 

Długość etapu: ok. 12 km

 

2 dzień

 

Spływ Łaźną Strugą, jez. Łaśmiady mijając Sajzy, Piaski przez Malinówkę, jez. Straduńskie do Stradun, przenoska stała przy młynie lewą stroną około 40 m. Miejsce szczególnie niebezpieczne ze względu na otwarte śluzy, może wciągnąć kajak, 200m za tamą przed mostem po lewej stronie pole biwakowe, wiata grillowa (na 40 osób), miejsce na ognisko, dostęp do internetu Wi Fi, Toy Toy, kran z zimną wodą, WC, prysznic, łazienka, sauna fińska, balia z hydromasażem, parking, siedziba wypożyczalni DRYF Straduny ul. Szkolna 1

 

3 dzień

 

Start ze Stradun rzeką Ełk do jez. Haleckiego, za jeziorem mijamy wieś Miluki opływamy miasto Ełk. Koniec spływu na rzece po lewej stronie 40m za mostem (ul. Wojska Polskiego) lub na plaży miejskiej. Powrót busem do Stradun.

 

Długość etapu: ok. 14 km

 

Cena wypożyczenia:

 

 

Istnieje możliwość transportu bagaży (150zł dzień) w trakcie spływu i dowożenia obiadokolacji (cena uzależniona od menu).

Poznaj Łaźną Strugę
Jak się przygotować?
Zobacz naszą galerię
Prawa autorskie © DRYF 2017