+48 604 635 508 biuro@dryf.elk.pl Straduny k/Ełku, ul. Szkolna 1
Spływy kajakowe: Jednodniowe / Dwudniowe / Trzydniowe / Czterodniowe / Pięciodniowe / Sześciodniowe

Spływy dwudniowe

I trasa Jelonek – Połom – Straduny

1 dzień

Zbiórka w Stradunach w siedzibie wypożyczalni DRYF o godz. 10:00. Przejazd busem do miejscowości Jelonek. Wodowanie kajaków i spływ rzeką Łaźną Strugą przez miejscowości Wronki, Kije do Połomu, nocleg za mostem 50m po prawej stronie, miejsce na namioty, miejsce na ognisko, Toy Toy, wiata, teren wypożyczalni DRYF(możliwość noclegu w Schronisku Młodzieżowym, WC i prysznic po uzgodnieniu z właścicielką Panią Nowik).

Długość etapu: ok. 12 km

2 dzień

Spływ Łaźną Strugą, jez. Łaśmiady mijając Sajzy, Piaski przez Malinówkę, jez. Straduńskie do Stradun, przenoska stała przy młynie lewą stroną około 40 m. Miejsce szczególnie niebezpieczne ze względu na otwarte śluzy, może wciągnąć kajak, 200m za tamą przed mostem po lewej stronie miejsce na rozbicie namiotów, wiata grillowa(na 40 osób), miejsce na ognisko, dostęp do internetu WiFi, Toy Toy, kran z zimną wodą, WC, prysznic, łazienka, sauna fińska, balia z hydromasażem, parking, siedziba wypożyczalni DRYF Straduny ul. Szkolna 1.

Długość etapu: ok. 15 km

Cena wypożyczenia:

Istnieje możliwość transportu bagaży (180zł dzień) w trakcie spływu.

II trasa Połom – Straduny – Ełk

1 dzień

Spływ Łaźną Strugą, jez. Łaśmiady mijając Sajzy, Piaski przez Malinówkę, jez. Straduńskie do Stradun, przenoska stała przy młynie lewą stroną około 40 m. Miejsce szczególnie niebezpieczne ze względu na otwarte śluzy, może wciągnąć kajak, 200m za tamą przed mostem po lewej stronie miejsce na rozbicie namiotów , wiata grillowa (na 40 osób), miejsce na ognisko, dostęp do internetu Wi Fi, Toy Toy, kran z zimną wodą, WC, prysznic, łazienka, sauna fińska, balia z hydromasażem, parking, siedziba wypożyczalni DRYF Straduny ul. Szkolna 1

Długość trasy: 15km

2 dzień

Start ze Stradun rzeką Ełk do jez. Haleckiego, za jeziorem mijamy wieś Miluki opływamy miasto Ełk. Koniec spływu na rzece po lewej stronie 40m za mostem (ul. Wojska Polskiego) lub na plaży miejskiej.

Długość trasy: 14km

Cena wypożyczenia:

Istnieje możliwość transportu bagaży (180 zł dzień) w trakcie spływu.

Poznaj Łaźną Strugę
Jak się przygotować?
Zobacz naszą galerię
Prawa autorskie © DRYF 2017